iPara Nedir?

ipara-banner

Kendini “Taksit ve indirim kampanyaları sunabilen güvenli ve pratik bir online ödeme sistemi” olarak tanıtan iPara’yı biraz daha yakından tanıyalım.

Kısaca tanıtmak gerekirse bünyesinde yaklaşık 3 sene çalıştığım GittiGidiyor’un kurucuları Serkan Borançılı ve Burak Divanlıoğlu’nun üzerinde uzun çalışmalardan sonra sağlam bir ekiple hayata geçirdikleri bir diğer sağlam proje – şirket iPara.

Alıcı ve satıcı olarak daha önce en az 1 kez GittiGidiyor’u kullananlar, eBay’de dahi olmayan ve Türkiye’ye özel üretilen Güvenli Ticaret (Sıfır Risk) sistemine aşinadır eminim. İşte bu risksiz alışveriş sistemi iPara ile sadece GittiGidiyor’a has bir özellik olmaktan çıkıp tüm e-ticaret sitelerinde kullanılabilir bir özelliğe dönüştü.

ipara-banner
Sadece alıcılara değil, satıcılara yani e-ticaret firmalarına da avantaj sağlayan iPara, ayrıca sürekli kampanyalar düzenlemekte. iPara’nın kampanyalar sayfasından da takip edilebilen bu indirimler sadece iPara ile alışveriş yaptığınızda geçerli olan büyük indirimleri içeriyor.

Şu anda 150’den fazla e-ticaret mağazası iPara ödeme sistemine geçmiş ve 500 online mağazanın da entegrasyon süreci devam ediyor. iPara’nın 10 binin üzerinde (ve sürekli artan) aktif üyesi bulunuyor. Bu da güvenli e-ticaret’in ülkemizde gerçekten kendini kanıtladığının bir göstergesi bence. Zira iPara çok genç olmasına karşın GittiGidiyor’dan gelen bir tanışıklık ve güvenle internet kullanıcılarının güvenini kazanmışa benziyor.

Henüz iPara ile tanışmadıysanız, hemen sitesini ziyaret edip detayları oradan almanızı öneririm.

Sosyal Paylaşımlar:

2 yorum

  1. Ercan   •  

    İ parada yanlis odeme yapildigi zaman iade islemi nasil yapilmaktadir

  2. hediye mevsimi   •  

    ben kullanıyorum çok memnunum panelde ödeme iade seçeneğine kadar mevcut

AKLINIZDAKİLERİ PAYLAŞIN, SORU SORUN veya YORUM YAZIN